Microsoft Edge Ana Sayfayı Google Yapma (Resimli Anlatım)

0

Dünyanın en büyük arama motoru olan ve dolayısı ile en doğru ve kapsamlı sonuçları karşımıza çıkaran Google’u Microsoft Edge tarayıcınızda ana sayfanız yapabilirsiniz. Microsoft Edge tarayıcınızın ana sayfasını Google yapmak istiyorsanız aşağıda anlattıklarımızı uygulamanız yeterli.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca bkz: Microsoft Edge Arama Motorunu Değiştirme

İlk olarak yapmanız gereken Microsoft Edge tarayıcınız açmak ve daha sonra aşağıdaki resimde de göreceğiniz üzere sağ üst köşede yer alan üç nokta () simgesine tıklamak ve açılan seçeneklerde “Ayarlar” seçeneğine tıklamak.

microsoft-edge-ayarlar

Sponsorlu Bağlantılar

İkinci adımda ise karşınıza aşağıdaki pencere gelecek. Bu pencerede kırımızı kutu içerisine aldığımız “Microsoft Edge’i şununla aç” isimli alanda değişiklik yapacağız.

microsoft-edge-google-ana-sayfa-yapma-1

Aşağıdaki resimde de göreceğiniz üzere “Microsoft Edge’i şununla aç” alanına “Belirli bir sayfa veya sayfalar” seçeneğini işaretliyoruz. Bu seçeneği işaretlediğimizde aşağıdaki resimde de göreceğiniz üzere site adresi yazacağınız bir kutucuk çıkacak. Bu kutucuğa “www.google.com.tr” adresini yazın ve hemen kutucuğun sağında yer alan “Kaydet” simgesine tıklayarak kaydedin. Artık Edge tarayıcınızın ana sayfası Google oldu.

microsoft-edge-google-ana-sayfa-yapma-2

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here