Kullanım Koşulları

Windows10um.com web sitesi Windows 10 işletim sistemi hakkında kullanıcıları bilgilendiren bir web sitesidir.

Windows10um.com üzerinde yer alan yazıları ve görsel içerikleri izinsiz bir şekilde kopyalayarak başka web sitelerinde ve ortamlarda paylaşmak yasaktır. Sitemizdeki içeriğin kısmen yada tamamen kopyalanması, botlarla otomatik olarak toplanması ve kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan içerikleri web sitelerinde paylaşmak isteyen kullanıcılar sadece kaynak göstererek ve ilgili yazıya link vererek bir iki paragrafı aşmamak kaydı ile kopyalayabilir. 

Windows10um.com içeriğinde ve sayfalarda diğer web sitelerine ait linkler bulunabilir. Windows10um.com, hiçbir şekilde bu sitelerin içeriklerinden ve/veya ticari aktivitelerinden sorumlu tutulamaz.

Windows10um.com, sitenin içeriğini, yapısını ve kullanım koşullarını önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

Windows10um.com, her koşulda kesintisiz hizmet garantisi vermemektedir. Güncellemeler, bakım ve/veya ticari nedenlerden ötürü önceden haber vermeden servisi kısmen ve/veya tamamen durdurma hakkını saklı tutar.

Windows10um.com‘da yeralan sitelere ait logoların mülkiyeti, ilgili sitelere aittir.

Uyarı!

Site içerisinde bulunan bütün içerikler bilgi verme amacı taşımaktadır. Windows10um.com bu bilgilerin doğruluğunu kesinlikle kabul etmemektedir ve sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.Site içerisinde bulunan bilgilerden kaynaklanan herhangi bir problem sonucunda Windows10um.com sorumlu tutulamaz.

İndirdiğiniz her dosyayı virüs taramasından geçirmenizi tavsiye ederiz.Çünkü bu dosyaların güvenilirliğini Windows10um.com olarak garanti etmiyoruz.

Gizlilik

Öncelikle bize vermiş olduğunuz e-posta adresiniz ve iletişim bilgileriniz hiçbir şekilde sizin izniniz olmadan 3.şahıslara verilmez. Bizlerde tıpkı sizler gibi spam’den nefret ediyoruz. Kişisel bilgiye saygı bizim için çok önemli olduğundan bu tip gelecek teklifleri değerlendirmeye dahi almayacağımızı bilmenizi isteriz.

Windows10um.com servisleri, sisteme bağlanan kullanıcılarının IP Adreslerini web sitesi kayıtlarında bağlantı tarihi, saati ve sistemden istenen adres ve/veya sayfalar bazına kaydetmektedir. Bu bilgiler gerek sistem güvenliği, gerekse olası kullanıcı problemlerinin çözümünde anahtar bilgiler olup, kullanıcı kişisel bilgileriyle ilişkili değildir.

Güvenlik

Windows10um.com sistemleri güvenlik için gerekli tedbirleri almaya özen göstermiştir.

Windows10um.com olarak, sistemimizde düzenli olarak güvenlik testleri yapmakta ve herhangi bir güvenlik açığına izin vermemekteyiz. Ancak bütün güvenlik önlemlerimize rağmen, bazen kötü niyetli kişiler tarafından bilgileriniz ele geçirilebilmektedir. Kişisel bilgilerinizi ve bilgisayarınızdaki tüm bilgileri korumanızı sağlayacak aşağıdaki güvenlik önlemlerini uyguladığınızda, güvenlik konusunda bir sorunla karşılaşmamak için oldukça iyi bir tedbir almış olursunuz.

Güvenlik Önlemleri

Bilgisayarınızda sık sık virüs taraması yapmalı, anti-virüs programınızı belirli aralıklarla güncellemeli, MSN ya da mail yoluyla tanımadığınız kişilerden gelen dosyaları açmamalısınız.

Şifrelerinizi, harf ve rakamlardan oluşacak şekilde, tahmin edilmesi zor kombinasyonlardan oluşturmalısınız. Doğum tarihi, isim ve doğum tarihi, sıralı harf ya da rakamlar, tuttuğunuz takımın ismi gibi tahmin edilebilir şifreler, kolaylıkla ele geçirilebilir.

Mail sağlayıcınız dışında (yahoo, hotmail, gmail, vb), kurumsal olmayan kişisel sitelere, bloglara ya da tanımadığınız alanlara, e-posta adresinizi ve şifrenizi kesinlikle girmemelisiniz.

İletişim Bilgileriniz

Kullanıcının iletişim bilgileri gerektiği zaman kullanıcıya ulaşmamızı sağlar.

Genel bir ilke olarak, kullanıcıların kişisel bilgileri tarafımızca üçüncü şahıslara veya kuruluşlara verilmemektedir. Örneğin, bize güvenerek vermiş olduğunuz isim, soy isim, kişisel zevkler, e-mail adresleriniz gibi bilgiler başka firmalara satılmamaktadır. Ancak, kullanıcılardan kişisel bilgilerin istendiği sistemimizin bazı bölümlerinde, bu bilgilerin nerelerde ve ne amaçlar ile kullanılacağı açıkça belirtilmiştir.

Kullanıcılarımızın kişisel hakları, bizim için de kendileri için oldukları kadar önemlidir. Ancak, varolan yasalar çerçevesinde, kanun sağlayıcı devlet organları yasadışı içerik tespit edip, bizden kullanıcı bilgilerini istediği takdirde, gerekli kişisel bilgiler, tarafımızca uygun görüldüğü sürece kanun sağlayıcı devlet organlarına ve adalete teslim edilebilir.

Windows10um.com Ekibi