Ana Sayfa Program Kaldırılamayan Programları Kaldırma Aracı – IObit Uninstaller İndir

Kaldırılamayan Programları Kaldırma Aracı – IObit Uninstaller İndir

0

Kaldırılmayan Program ve Uygulamaları Kaldırın

Obit Uninstaller programı ile bütün bilgisayar programlarını, eklentilerini ve uygulamalarını kolayca kaldırabilirsiniz. Bilgisayarınıza yüklü olan bütün programları kaldırmanın yanı sıra, Windows Program Ekle/Kaldır seçeneğinden kaldırılamayan programları da kaldırabiliyor.

Bilgisayarınıza yüklü olan bütün programları, son yüklenen programları, sık kullanılanları, büyük programları, seyrek kullanılan programları ve Windows Güncellemelerini ayrı ayrı kategorize eden program, istediğiniz programı kolayca bulmanızı sağlıyor.

IObit Uninstaller programı ile aynı zamanda tarayıcı eklentilerini de kaldırabilirsiniz. Özellikle ana sayfanızı değiştiren eklentileri ve reklam eklentilerini bulup kaldıramıyorsanız “Araç çubukları ve Eklentiler” menüsünden bütün tarayıcılara göre eklentileri sıralayıp kaldırabilirsiniz.

Obit Uninstaller programı ile bir programı kaldırırken size onay penceresinde sistem geri yükleme yapmak isteyip istemediğinizi de sormaktadır. Bu sayede olası bir sorun oluşması durumunda sisteminizi tekrar geri yükleme imkanı tanımaktadır.

IObit Uninstaller ile aynı zamanda Windows 8.1 ve Windows 10 bilgisayarlarda uygulamaları da kaldırabiliyorsunuz. Windows bilgisayarda yüklü gelen sistem uygulamalarını da kaldırabilirsiniz.

Ayrıca bkz: Windows Uygulamalarını Kaldırma

İndirme Linki ve Uygulama Bilgileri

İndirme Linki “IObit Uninstaller” İndir
Lisans Ücretsiz
İşletim Sistemi Windows XP/Vista/7/8/8.1/10
Boyut 12,9 MB
Dil Türkçe
Üretici IObit

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Windows10um.com
Exit mobile version