İstenmeyen Dosyaları Kaldırma ve Windows PC Hızlandırma Programı: Auslogics Windows Slimmer İndir

0

PC’nizin düzgün çalışması için düzenli bakım önemlidir. Eski yazılım sürümlerini, istenmeyen dosyaları silmek ve dağınıklığı temizlemek PC’nizin performansını önemli ölçüde artırabilir. İstenmeyen dosyalar, klasörler ve diğer gereksiz veriler, bilgisayarınızın hızını yavaşlatan bir dağınıklık oluşturur. Auslogics Windows Slimmer size bu konuda yardımcı olabilecek bir programdır. Bu, Windows ayak izlerini PC’nizden kaldıran ve karmaşık dosyalarınızı silerek PC’nizi hızlandıran ve yüklü tüm uygulamalarınızı ve programlarınızı yöneten ücretsiz bir yazılımdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Auslogics Windows Slimmer

Program iki farklı bakım modu ile birlikte gelir

Tek kullanımlık ve düzenli bakım: Tek seferlik bakım, güncel olmayan WinSxS kitaplıklarını, devre dışı bırakılmış bileşenleri, Eski Windows sürümünü, gereksiz Windows güncelleştirmelerini, Windows demo içeriğini ve önceki tüm sistem geri yükleme noktalarını taramanızı ve silmenizi sağlar.

Diğer yandan, düzenli bakım, normalde düzenli olarak temizlenmesi gereken bellek döküntülerini, CD / DVD yazma önbellek klasörünü, geri dönüşüm kutusunu, geçici klasörleri ve uygulama günlüklerini silmenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Farklı türde dosyalar ve bunların kaldırılması için farklı kategoriler vardır. Örneğin, Bellek Dökümleri, bellek dökümü dosyalarını siler, CD yazma önbelleği kategorisi, bilgisayarınızda CD / DVD yazma sırasında oluşturulan dosyaların kopyalarını siler. Program, PC’nizde yüklü uygulamalar tarafından oluşturulan tüm günlüğü temizler.

Tercih edilen seçeneklerden herhangi birini seçebilir ve taramaya başladığınızda program birkaç dakika içinde sonuç verir. Ardından, istenmeyen dosyaları kaldırmak için temizlemeyi çalıştırabilirsiniz. Temizleme biraz zaman alır, tabii ki dosya sayısına veya taranan alanın boyutuna bağlıdır.

Uygulama listesi temizleme

Bu genellikle Denetim Masasından yaptığımız şeydir. Windows Slimmer’ın Uygulama Listesi Temizleme seçeneği, PC’nizde yüklü tüm uygulamaların ve yazılımların bir listesini derecelendirme özelliği birlikte görüntüler. Ayrıca, her programın boyutunu, bu programları ne sıklıkta kullandığınızı ve bunları en son kullandığınız tarihi gösterir. Tüm programları doğrudan listeden kaldırabilir, yenileyebilir ya da entegre Google aramasını kullanarak doğrudan buradan Google’a gönderebilirsiniz.

Yani, Auslogics Windows Slimmer herhangi bir programı tehlikeli veya güvenilir olarak değerlendiriyorsa, silmeden önce Google arama motorunda daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Auslogics Windows Slimmer Diğer Ayarları

Program Türkçe dahil 7 dili desteklemektedir. Programın dilini Ayarlar seçeneğinden değiştirebilirsiniz. Ardından, belirli bir dosya grubunu silmeden önce yedeklemeyi almanıza yardımcı olacak bir Kurtarma Merkezi vardır, böylece herhangi gibi bir şey ters giderse bunları geri yükleyebilirsiniz.

Auslogics Windows Slimmer, Windows ayak izlerini kaldırmanıza ve gereksiz dosyaları, klasörleri ve istenmeyen programları kaldırarak bilgisayarınızı korumanıza yardımcı olan güzel, basit ve kullanışlı bir programdır. Kullanıcı dostu bir arayüzle gelir ve çok basit bir programdır. Programı kullanmak için teknik bilgiye ihtiyacınız yoktur. Kurulum sırasında dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum çünkü sisteminize başka araçlar da yüklemeyi deniyor.

Auslogics Windows Slimmer İndir

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here