İnternet Sansürünü Kaldırma ve Engelli Sitelere Erişim Programı – Freegate İndir

0

İnternet, hayat tarzımızla o kadar iyi harmanlanmış ki, bunu kabullenmek zor değil. Çoğumuz çeşitli ihtiyaçlar için İnternet’i kullanan bir dizi cihaz kullanıyoruz. Sosyal medyanın ortaya çıkışı ve canlı yayın özelliği ile her kesimden insanların kendilerini dünya çapında ifade etmesi daha kolay hale geldi. Ancak, bazı ülkeler vatandaşların erişebileceği içeriği kontrol altına alıyor ve buna İnternet Sansürü deniyor. İnternet sansürünün kapsamı ülkeden ülkeye farklılık göstermektedir. Genelde demokratik ülkeler, ılımlı bir sansür politikasına sahipken, diğerleri daha katı bir politika izliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda, bu ülkelerin İnternet’e serbestçe erişmelerine yardımcı olmak için, İnternet Sansürüne çare bulacağız. İnternet sansürünü engellemeye kalkıştığınızda ortaya çıkacak hukuki etkilerin olabileceğini bilmelisiniz, bu yüzden lütfen öncelikle ülkenizin kanunlarını öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Freegate, Dinamik İnternet Teknolojisi tarafından geliştirilen bir İnternet sansür müdahalesi yazılımıdır. Bu program, bazı ülkelerin vatandaşlarının ilgili Hükümet tarafından engellenen web sitelerine erişmesine izin verir. Program, kullanıcıların genellikle siteleri engelleyen İnternet güvenlik duvarlarını atlamalarına yardımcı olacak bir dizi proxy sunucusu kullanıyor.

Freegate Anti-Sansür Programı

abancı

Sponsorlu Bağlantılar

Freegate, güvenli ve hızlı İnternet erişimini kolaylaştıran bir anti-sansür yazılımıdır. Freegate anti-sansür yazılımını, İnternet sansürünü kaldırıp web sitelerine özgürce göz atmak için kullanabilirsiniz.

Freegate aracının göze çarpan özellikleri şunlardır:

Kullanıcılar yurtdışı kaynaklı web sitelerine yerel olanlarla aynı hızda erişebilirler. Çoğumuz coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişmek için bir VPN yazılımı kullanıyor. Bununla birlikte, VPN veya Tor Browser kullanımı İnternet hızını önemli ölçüde azaltır. Freegate ile tüm yabancı sitelere yerel web siteleri kadar hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

Diğer programların aksine, Freegate’i kullanmak basittir. Kurulum gerektirmez ve Ayarlar menüsü de oldukça kolaydır. Freegate sistem ayarlarınızı değiştirmez ve bu nedenle ağ bağlantılarıyla ilgili işleri parçalamanın daha az olasılığı bulunur. Tek yapmanız gereken yürütülebilir dosyayı Windows işletim sisteminde açmaktır. Geliştiriciler, programı güncelleyerek mevcut olan benzersiz şifreleme ve sıkıştırma algoritması ile anti-sansür yeteneğini geliştirdiler. En iyi özelliği ise programın tamamen ücretsiz olmasıdır.

Freegate İnternet Sansürünü Kaldırma Programı Nasıl Kullanılır?

İlk kurulum başlıca iki alt menüye ayrılmıştır, biri Feedgate Proxy aracılığıyla tüm web sitelerini yönlendirir ve diğeri web siteleri listenize doğrudan bağlantı seçmenizi sağlar. Kullanıcılar ayrıca doğrudan bağlantı listesinden belirli bir web sitesini ekleyebilir yada kaldırabilirler.

Alternatif olarak kullanıcılar ayrıca bir web sitesi listesi oluşturabilirler. Bu özellik “Security White List” olarak adlandırılır. Freegate’i çalıştırdığınızda başlangıç ​​kurulum ekranını görmek isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz.

Ayarlar menüsü, Active X ve Java gibi belirli işlevlere izin vermenizi sağlar. Kullanıcılar, kararsız bir ağ tespit ettiğinde programı otomatik olarak durduracak şekilde ayarlayabilirler. Programı ne zaman başlatacağınızı da seçebilirsiniz, bunu başlangıçta çalıştırabilir veya .exe dosyasından manuel olarak başlatabilirsiniz. Bununla beraber programı Proxy Modu ve Klasik Mod arasında geçiş yaparak kullanabilirsiniz.

Freegate Ücretsiz İndir

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here