Instagram Hikayeler Programsız ve Gizli Nasıl İndirilir Kaydedilir? (Resimli Anlatım)

0

Instagram Hikayeleri bilgisayarınıza ya da cep telefonunuza indirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Instagram Hikayeleri herhangi bir programa ihtiyaç duymadan nasıl indireceğinizi üç farklı araçla sizlere göstereceğiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram, “Hikayeler” özelliğini uzun zaman önce duyurmuş olsa da, onları indirmek için hiçbir seçenek eklememiştir. Ancak Instagram hikayelerinde paylaşılan fotoğraflara ya da videolara daha sonra bakmak için Windows masaüstünüze veya cep telefonunuza indirip kaydetmek isteyebilirsiniz. Bunu yapmanıza izin veren üç farklı araç vardır. Instagram’ın hikayeleri yayınlandıktan 24 saat sonra silindiği için kaçırmak istemeyeceğiniz hikayeler olabilir.

Instagram Hikayeleri İndirin

1. Storiesig

Sponsorlu Bağlantılar

Storiesig, işini oldukça iyi yapan, harika ve kullanımı kolay bir araçtır. Tüm canlı hikayeleri standart video formatında (.mp4) kaydetmek mümkündür. Herhangi bir tarayıcı uzantısı yüklemenize gerek yoktur. Hikayeleri bulmak ve indirmek için yalnızca Instagram kullanıcı adının olması gerekir. Başlamak için resmi web sitesine gidin ve kullanıcı adını girin. Profil resmini tıkladıktan sonra, tüm öyküleri görebilir ve indirebilirsiniz.

2. Weinstag

Weinstag, özellikleri ve akışıyla ilgili neredeyse ilk araçtır. Tüm canlı hikayeler hakkında bilgi edinmek için kullanıcı adınızın olması gerekir. Resmi web sitesinde kullanıcı adını girmeniz ve Instagram Hikayelerini İndir düğmesini tıklatmanız gerekmektedir. Ardından, ekranınızdaki tüm hikayeleri öğrenebilirsiniz. Bir hikayeyi ne zaman indirmek istiyorsanız, İndir düğmesine tıklayın.

NOT: UYGULAMA HİZMETTEN KALDIRILMIŞTIR.

3. Zasasa

Zasasa diğer iki araçtan biraz farklıdır. Canlı hikayeleri bulmak için kullanıcı adını girmek yerine tüm profil URL’sini girmeniz gerekir. Bunun için çok fazla zaman harcamanıza gerek yoktur, çünkü herhangi bir profili açabilir ve tüm URL’yi tarayıcınızın URL çubuğunda bulabilirsiniz. URL’yi girin ve İndir düğmesini tıklayın. Böylece tüm hikayeleri indirmiş olursunuz.

Bu aracı kullanmanın avantajı, videonuzu ihtiyaçlarınıza göre farklı kalite ve çözünürlüklerde indirebilme imkanıdır. Her zamanki gibi tüm videolar .mp4 biçiminde indirilir.

Zasasa aracı için tıklayınız.

Umarım bu araçları kullanışlı bulursunuz. Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here