En İyi Youtuber, Twitch, Oyun vb Canlı Yayın Mikrofonları

0

En İyi Youtuber, Twitch, Oyun vb Canlı Yayın Mikrofonları

En iyi Youtuber, Twitch, Oyun vb canlı yayın mikrofonları yazımızda sizlere mikrofon önerilerinde bulunacağız. İnternet üzerinden canlı yayın yapanların kesinlikle iddaalı bir mikrofonu olmalı. Ama fiyatlarda el yakmıyor değil. Dolayısıyla uygun fiyatlı mikrofon önerilerini sıraladık. Bunun için genellikle Blue Yeti mikrofon önerilir. Dahili özellikler, ses kalitesi ve kullanım kolaylığı sayesinde özellikle oyuncular için de harika bir mikrofon. Ayrıca pahalı değil.

Sponsorlu Bağlantılar
En iyi Youtuber, Twitch, Oyun vb canlı yayın mikrofonları
En iyi Youtuber, Twitch, Oyun vb canlı yayın mikrofonları

Youtuber, Twitch, Oyuncular İçin Canlı Yayın Mikrofonu – Blue Yeti

Herhangi bir zorluk istemeyen oyuncular için en iyisi. Bu profesyonel mikrofon üç kondansatör kapsülü etrafına inşa edilmiş ve iki yönlü, çok yönlü ve stereo kayıt seçeneklerine sahip. Windows ile tam olarak uyumlu olmanın yanı sıra aynı zamanda hacim, kazanç ve hatta sessiz düğmesi için fiziksel kontrolleri de mevcut. Ne olursa olsun, mükemmel ses kalitesinin keyfini çıkarabileceksiniz.

Blue Yeti
Blue Yeti

Blue Yeti Mikrofonun Artıları

  • Gecikmesiz oynatma
  • Mükemmel ses kalitesi
  • İki yönlü, çok yönlü ve stereo
  • USB arabirimi
  • Mikrofon montajı ile uyumlu

Blue Yeti Mikrofonun Eksileri

  • XLR desteği yok

Yüksek Kaliteli Ses Kaydı Yapma

Bir izleyiciye seslenmek, izlenmekten keyif alınmasını, oyunlarda iyi olmak ve sesinizi yakalamak istiyorsanız bir mikrofon almanız gerektir. Dahili bir mikrofona sahip uygun fiyatlı bir kulaklık yeterli olacaktır. Ancak dinleyenler için en iyi deneyimi sunamazsınız. Oyununuzu bir üst seviyeye çıkarmak için çok daha üstün bir ses sunan bir mikrofon satın almanız gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar

Blue Yeti böyle bir mikrofon ve küçük bir servet ödemek zorunda değilsiniz. Mükemmel ses yakalama, izleyicilerinizin her şeyi net bir şekilde duymalarını sağlamak için net ses sunar. Aynı zamanda kullanımı inanılmaz derecede kolaydır. USB arabirimi sayesinde karmaşık bir ses sistemi satın almaya gerek yok. Sadece takın ve konuşun. Blue Yeti kulağa hoş geliyor ve bütçenizi etkilemeyecektir.

Mikrofonu masadan biraz yukarı kaldıran ürünle birlikte verilen ayağı kullanma hayranı değilseniz bu mikrofon, montaj parçasına veya koluna bağlanabilir. Bu, mikrofonu özel bir kurulumda yapılandırmanıza izin verecektir. Daha iyi bir ses kalitesi için bir pop filtre almak da isteyebilirsiniz.

Blue Yeti İçin Alternatif Mikrofonlar

Blue Yeti temel bir seçim. Bu yüzden herkes için uygun olmayabilir. Oyun ve diğer kullanımlar için iyi olacak birkaç alternatif daha var.

Audio-Technica ATR2500

Çarpıcı, uygun fiyatlı bir mikrofon. Çevrimiçi oyunlar oynamak veya çevrimiçi yayın yapmak için mükemmel olan Audio-Technica’nın ATR2500 USB mikrofonu, herhangi bir video oyunu deneyimi için iyi bir alternatif. Aynı zamanda uygun fiyatlı olmasına rağmen yüksek kaliteli ve profesyonel bir ses sunar.

 Audio-Technica ATR2500
Audio-Technica ATR2500

Mikrofon, kaydettiğiniz veya canlı konuştuğunuzda (Blue Yeti gibi) doğrudan dinleyebilmenizi sağlayan bir kulaklık jakının yanı sıra kulaklıklarınız için ayarlanabilir ses kontrolüne sahip. Ayrıca, tercih ettiğiniz yazılımla kaydederken ünitenin yanlarından veya arkasından gelen geri bildirimleri veya bozulmaları durdurmaya yardımcı olur.

Samson G Track Pro

Uygun fiyatlı en iyi mikrofona ihtiyacın varsa Samson’a mutlaka bakın. Oyuncular için mükemmel bir seçim. Bir enstrümanı doğrudan mikrofona takabileceğinizden müzisyenler için de harika bir seçenek. Samson G Track Pro ile elde ettiğiniz şey dahili bir USB ses arabirimine sahip mükemmel kalitede bir kondansatör mikrofonudur.

Samson G Track Pro
Samson G Track Pro

Bu, mikrofonun kulaklıklarınızın ve enstrümanınızın seviyelerini ayarlamak için öndeki bir mikserle birlikte mükemmel ses anlamına geliyor. Mono veya 2 kanallı kayıt modu ve kulaklık izleme (tümü tank gibi inşa edilmiş bir mikrofonun içinde).

Razer Seiren X

Uygun fiyatlı, taşınabilir ve özelliklerle dolu bir mikrofon. Razer Seiren X, Razer’in en hesaplı mikrofonu olup dahili bir şok montaj aparatı ile birlikte geliyor. Kendinizi sık sık değiştiren yerleri bulduğunuzda ve sürüş için alınabilecek bir mikrofona ihtiyacınız olduğunda Razer Seiren X, güvenebileceğiniz bir model.

Razer Seiren X
Razer Seiren X

Dahili şok montajı sayesinde bu mikrofon çok fazla zorluk çekmeden farklı montajlara hızlıca bağlanabilir. Sesinize daha fazla odaklanan ve arka plan gürültüsünü izole etmek için sağlam bir iş yapan süper kardioid pikap düzenine sahiptir. Kulaklıklarla sıfır gecikmeli izlemeye başla ve harika bir pakete sahip ol.

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here