En İyi All in One PC’ler – Hepsi Bir Arada Bilgisayarlar

0

Masaüstü Bilgisayarda Monitörlü PC Devri

Masaüstü bilgisayarlarda yeni moda All in One bilgisayarlar yani Hepsi Bir Arada bilgisayarlar oldu. Bir masaüstü bilgisayar monitör, kasa, hoparlör, klavye ve mause gibi bileşenlerin bir araya gelmesinden oluşur. Ancak All inOne PC bütün bu bileşenleri tek bir cihaz ile size sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Hepsi Bir Arada bilgisayarlar tek bir monitörden oluşuyor ve bilgisayar kasası monitöre dahili bir şekilde geliyor. Bu monitör üzerinde ses sistemi de yer alıyor. Ayrıca bu bilgisayarlar dokunmatik ekranlı olduğu için klavye ve fareye de ihtiyaç kalmıyor. Ancak dilerseniz ses sistemi, klavye ve fare gibi bileşenleri takarak çalışabilirsiniz. Hepsi Bir Arada PC’ye aynı zamanda Monitörlü PC de deniliyor.

Hepsi Bir Arada bilgisayarlar özellikle kablo karmaşasına son verdikleri için harika bir kolaylık sağlıyor. Bu yüzden taşınması da çok kolay. Bir çok farklı bileşen ile uğraşmak yerine sadece tek bir cihaza sahip olmak büyük bir avantaj.

Sponsorlu Bağlantılar

Peki bir All in One bilgisayar almaya karar verdiyseniz tercihiniz ne olacak? Ülkemizde hepsi bir arada bilgisayarlar malesef biraz cep yakıyor. Doların çok yüksek olması nedeniyle fiyatları dolar üzerinden etiketlenen bu bilgisayarlarda haliyle çok pahalı olabiliyor.

Şimdi sizlere satın alabileceğiniz en iyi hepsi bir arada bilgisayarları sıralayacağız. Biz bu sıralamayı yaparken 2017 yılının başında piyasada yer alan hepsi bir arada bilgisayarları göz önünde bulundurduk.

Dell XPS 27

İçerik Oluşturucular İçin En İyi PC

Hepsi bir arada bilgisayarlar kategorsinde özellikle içerik oluşturucular için öne çıkan bilgisayar Dell XPS 27 oluyor. Bu All in One bilgisayar özellikler sanatçılar, mühendisler ve tasarımcılar için daha çok tercih ediliyor. Dell XPS 27 modeli fotoğraf, video veya ses yaratıcısı olmanız durumunda sizin de gönlünüz çalabilir.

XPS 27 modeli isminden de anlaşılacağı üzere 27 inçlik bir ekran boyutuna sahip. 4K InfinityEdge ekran, Skylake i7 işlemci ve AMD Radeon grafik gibi donanımlara sahip. 32GB RAM ve i5 işlemcili versiyonu da bulunuyor. Ayrıca kanal başına 50W ses üreten 10 farklı dahili hoparlörü bulunuyor.

Fiyat: 1.499 dolardan başlayan fiyatlar ile kullanıcılara sunuluyor. 

Sonuç: Fotoğraf, video ve ses odaklı içerik oluşturucular için mükemmel bir seçimdir.

Lenovo IdeaCentre Y910

Oyuncular İçin En İyi Hepsi Bir Arada PC

Üst düzey bir performans ve harika bir tasarım Lenovo IdeaCentre Y910 ile kullanıcılara sunuluyor. IdeaCentre Y910, güçlü oyun işlemcilerini, grafikleri ve hafızayı, mükemmel bir oyun deneyimi sunmak için zarif, kenarlı olmayan bir ekran tasarımına birleştirmiş.

Özellikle çok ince çerçevesi ile mükemmel tasarım ve üst düzey masaüstü donanımı ile oyunculara aradığını fazlasıyla sunuyor. 27 inçlik bir 1440p IPS ekrana sahip olan bilgisayar, 32 GB’a kadar DDR4 RAM, Intel Core i7 işlemci ve NVIDIA GeForce GTX 1080 8GB grafik kartı ile geliyor. 

380 Watt ses çıkışına sahip Integrated 7.1 Channel Dolby Audio ses sitemi, 3D video kamera, 256GB SSD ve 2TB HDD ile çok güçlü bir donanıma sahip.

Fiyat: 2,299 dolardan başlayan fiyatı ile satışa sunuluyor.

Sonuç: Oyun oynamak için en iyisini arayanlara istediği herşeyi sunan bir bilgisayar. Aynı zamanda donanım yükseltme işini de çok basitleştiren bir model.

HP Envy 34

Büyük Ekranlı En İyi All in One PC

HP Envy 34 modeli özellikle büyük ekran severler için en iyi seçenektir. 34 inçlik bir ekran ile gelen HP Envy 34 modeli, özellikle çift ekran kullanmak zorunda olan kullanıcıları büyük bir dertten kurtarıyor. İki adet 17 inçlik ekran kullanacağınıza 34 içnlik HP Envy 34 modelini kullanın.

HP Envy 34 modeli Bang ve Olufsen ayarına sahip hoparlörlere sahip. Skylake Core i7 işlemci, 32GB RAM ve 2 TB SSD depolama alanına çok güçlü bir donanıma sahip. Ayrıca 12GB RAM, i5 işlemci ve depolama alanı için HDD ve SSD seçenekleri de mevcut.

Fiyat: i5 işlemcili ve 12GB RAM’li modeli 1299 dolar fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Sonuç: Uygun fiyatlı ve büyük ekranlı bir hepsi bir arada bilgisayar arıyorsanız HP Envy 34 modelini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Microsoft Surface Studio

En İyi Hepsi Bir Arada Bilgisayar

Surface Studio hepsi birarada bir bilgisayardan daha fazlasıdır.  Piyasada yer alan en yenilikçi bilgisayar. Microsoft Surface Studio ile sadece güçlü bir Windows 10 PC edinmekle kalmıyor, aynı zamanda şık ve ince eksiksiz bir hepsi bir arada bilgisayar sahibi oluyorsunuz.

Surface Studio inanılmaz bir PC ve yaratıcılığınızı konuşturmak istediğinizde sizin için bir tuvale dönüşür. Dokunmatik Surface Pen kalem desteğiyle mükemmel çizimler oluşturmanızı sağlar. Eğer bir bilgisayar ile yeteneklerinizi ortaya çıkarmanız gerekiyorsa Microsoft Surface Studio tam aradığınız bilgisayardır. 

Microsoft Surface Studio aynı zamanda hem içerik oluşturmak hemde oyun oynamak için de eksiksiz bir bilgisayardır. Oyun için çok üst düzey seçenekler sunmuyor olsa da normal bir oyuncu için beklentileri fazlasıyla karşılıyor.

Dört çekirdekli 6. nesil Intel Core i5 işlemci, 8GB RAM, 64GB SSD / 1TB HDD depolama alanı, 2GB NVIDIA GeForce GTX 965M grafik kartı ve 28 inç PixelSense ekranı ile geliyor. Farklı depolama alanlarına sahip 16GB ve 32GB RAM’li i7 işlemcili modelleri de mevcut.

Fiyat: i5 işlemcili, 8GB RAM’li, 64GB SSD ve 1TB HDD seçeneği ile 2999 dolar fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Sonuç: Surface Studio hepsi bir arada bilgisayarda çok daha fazlasıdır. Geniş ve yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran, dijital kalem ve harika bir donanım. İnanılmaz derecede ince ve göz alıcıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here