DriverPack Solution İndir – Otomatik Sürücü Güncelleme Programı

0

DriverPack Solution programı ile tek tıklama ile bütün sürücülerinizi güncellemeniz mümkün. Eksik olan sürücüleriniz ve güncel olmayan sürücülerinizi otomatik olarak güncelleyip, bilgisayardan en iyi performans alın.

Sponsorlu Bağlantılar

Tek Tıklama İle Sürücüleri Güncelleyin

Bilgisayarınızdaki bütün sürücüleri tek tek yada toplu olarak tek tıklama ile güncelleyebilirsiniz. Ücretsiz bir sürücü güncelleme programı olan DriverPack Solution programı Türkçe dil desteği ile de kolay bir kullanım sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

DriverPack Solution programı sürücü güncelleme programının yanı sıra güvenlik önerileri de sunmaktadır. Bilgisayarınızda yüklü olan programlardan güvensiz olanları listeleyerek kaldırmanızı da sağlar.

driverpack-solution

DriverPack Solution programı Asus, Acer, Sony, Samsung, HP, Lenovo, Toshiba, Fujitsu-Siemens, DELL, eMachines, MSI gibi markaların 32 bit ve 64 bit her model dizüstü bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlarını destekler.

DriverPack Solution ile Ati (Radeon), Nvidia (GeForce), Realtek, Intel, Amd, Atheros, Via gibi üreticilerin ses kartı, video kartı, ağ kartı, Wi-Fi, Chipset, kontroller, Bluetooth, Modem, Web-camera, kart okuyucu, CPU, Monitör, Yazıcı, Tarayıcı, USB, diğer bütün sürücüleri destekler.

driverpack-solution-2

İndirme Linki ve Uygulama Bilgileri

İndirme Linki “DriverPack Solution” İndir
Lisans Ücretsiz
İşletim Sistemi Windows 10/ 8.1/ 8/ 7/ Vista/ XP
Boyut 285 KB
Dil Türkçe
Üretici Artur Kuzyakov
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here