Driver Booster İndir – Otomatik Sürücü Güncelleme Programı

0

Bilgisayar Sürücülerinizi Otomatik Güncelleyin

IObit tarafından geliştirilen Driver Booster programı ile bilgisayarınızdaki sürücüleri otomatik olarak güncelleyebilir ve oyun deneyimizi en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Bilgisayarınızdan en iyi performans almak için aygıtlarınızın sürücüleri güncel olmalıdır. IObit Driver Booster programı da sürücü güncelleme işini çok iyi bir şekilde yapmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

200.000’den Fazla Sürücü ve Aygıt Desteği

Bilgisayarınızda yer alan ses sürücüleri, ağ sürücüleri, grafik sürücüleri, yonga seti sürücüleri gibi her bir aygıt için sürücü aramanıza gerek kalmadan sadece bu program üzerinden bütün aygıtlarınızın sürücülerini otomatik olarak bulup güncelleyebiliyorsunuz.

driver-booster

3000’den Fazla Marka Desteği

Driver Booster programı 3000’in üzerinde sürücü fabrika markalardan sürücü bulmanıza yardımcı olur. Online veritabanı ile yazıcı, tarayıcı, fare, klavye, ekran, hoparlör vb bileşenlerin sorunsuz çalışmasını sağlamak ve güncellemek için için tasarlanmıştır.

Hatalı Sürücüleri Düzeltir

Sponsorlu Bağlantılar

Driver Booster programı aynı zamanda hatalı sürücüleri de tarar ve düzeltir. Bilgisayarınızn için en doğru sürücüleri hızlı bir şekilde tarayarak bulur.

driver-booster-2

Oyun Deneyimini Geliştirir

Program aynı zamanda oyun deneyiminizi en üst seviyeye taşımak için ses ve grafik sürücülerini iyileştirir. Driver Booster programı otomatik olarak PhysX, DirectX, OpenAL’de, VC Runtime, Adobe Flash, UnityWeb dahil veritabanında oyun bileşenleri tespit eder ve oyun deneyimini geliştirmek amacıyla size tek tıklama ile yükleme fırsatı sunar.

Güvenli Sürücü Güncelleme

Program WHQL testinden geçerek sürücülerin güvenliğini sağlar. Beklenmedik bir durum meydana gelmesi durumuna karşı ise program otomatik yedeklemeyi devreye sokarak geri yükleme noktası oluşturur. Böylece bir sorun halinde eski sürücüleri tekrar yükleyebileceksiniz.

İndirme Linki ve Uygulama Bilgileri

İndirme Linki“Driver Booster” İndir
LisansÜcretsiz
İşletim SistemiWindows XP/Vista/7/8/8.1/10
Boyut14.5 MB
DilTürkçe
ÜreticiIObit
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here