Dell Alienware m15 Bağlantı Noktaları

0

Dell Alienware m15 Bağlantı Noktaları Hangileri?

Dell Alienware m15 bağlantı noktaları hangileri? Yeni oyun dizüstü bilgisayarınızı bir monitöre bağlamak istiyorsanız Dell Alienware m15 ile bu mümkün. Bu dizüstü bilgisayarda yalnızca HDMI 2.0 bağlantı noktası değil aynı zamanda Thunderbolt ve DisplayPort da vardır. Dell Alienware m15 modeli ile yalnızca tasarım ve ek bileşenlerle değil aynı zamanda mevcut bağlantı noktalarıyla da iyi bir iş çıkarmış. Thunderbolt ve Gigabit Ethernet’in yanında birden fazla USB portu ve aynı zamanda HDMI 2.0 bulunmaktadır. Dizüstü bilgisayarı bağlamak için elinizde bir monitör varsa hemen kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Dell Alienware m15 HDMI, DisplayPort ve Thunderbolt Bağlantı Noktaları

Dizüstü Oyuncu Bilgisayarı Alienware 13 Özellikleri ve Fiyatı

HDMI 2.0’ın önemli bir ayrım olmasının nedeni 4K ekranlar için destek sunmasıdır. Tüm HDMI bağlantı noktaları eşit değildir ve kullanmak istediğiniz 4K monitörünüz varsa en az HDMI 2.0, DisplayPort 1.3 veya uyumlu Thunderbolt bağlantı noktalarına sahip bir oyun dizüstü bilgisayarınız olması önemlidir.

Dell Alienware m15 bağlantı noktaları
Dell Alienware m15 bağlantı noktaları
Sponsorlu Bağlantılar

Alienware Sürücüler İndirme ve Güncelleme

Neyse ki Dell Alienware m15 sizi bir LAN’da veya ofisinizde bile ihtiyacınız olan her şeyle donatıldı. Performans açısından Dell Alienware m15 laptop 32 GB RAM, Intel Core i7 işlemci, 1 TB SSD ve MaxQ NVIDIA GTX 1070 GPU donanımlarına sahip. Bu donanımsal özellikler oldukça iyi.

Tüm dahili bilgisayarlar ve küçük boyutları bu günlerde nadir görülen bir durum olan bu bilgisayarı çok kompakt bir oyun dizüstü bilgisayarı yapıyor. Taşınabilir bu oyun bilgisayarı, bir oyun dizüstü bilgisayarının bir ton ağırlığında ve bir kamyon büyüklüğünde olması gerekmediği gösteriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here