Chrome İçin En İyi VPN Eklentileri – Ücretsiz, Reklamsız ve Kayıt Gerektirmeyen Eklentileri

0

En İyi 5 VPN Eklentisi

Bütün dünya genelinde en popüler internet tarayıcısı hiç şüphesi Google Chrome tarayıcısıdır. Ülkemizde de Chrome en yüksek kullanım oranına sahip internet tarayıcısıdır. Bizde en çok kullanılan tarayıcı konumunda olan Chrome için en iyi ücretsiz VPN eklentilerini sıralamak istedik.

Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye’de sık sık Youtube, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağ siteleri başta olmak üzere web sayfaları sıklıkla erişme kapatılıyor yada hızları düşürülüyor. İşte bu gibi zamanlarda bu Chrome eklentilerini kullanarak bütün engelleri aşabiliyor ve bütün yasaklı sitelere giriş yapabiliyorsunuz.

Biz sizlere tamamen ücretsiz, reklamsız ve kayıt gerektirmeyen eklentileri tanıtacağız. Ücretsiz denilip de düşük hızlarda hizmet sunan ve sizi ücretli sürüme geçmeye zorlayan yada ücretsiz olup sağdan soldan reklam çıkaran veya kayıt olmayı şark koşan eklentileri tanıtmayacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca bkz: En İyi VPN Programları

Betternet

Tamamen ücretsiz, reklamsız ve kayıt yok. 

Chrome için Betternet eklentisi tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Ne reklam gösteriyor ne de ücretli sürüm seçeneği sunuyor. Bütün özellikleri ücretsiz kullanabileceğiniz eklentilerin başında geliyor.

Betternet sınırsız ve ücretsiz VPN hizmeti sunarak engellenen tüm web sitelerine erişmenizi sağlar ve bağlantınızı güvenli hale getirir. Sansür veya kısıtlamalar olmaksızın internete bağlanmanın en kolay yolu. Reklam yok, kayıt yok, saçmalık yok; sadece gizliliğinizi ve kimliğinizi koruyor.

Hemen indir: Betternet Unlimited Free VPN Proxy

betternet

Touch VPN

Tamamen ücretsiz, reklamsız ve kayıt yok. 

Touch VPN eklentisi de reklam içermez, kayıt gerektirmez ve %100 ücretsiz olarak sunuluyor. Hiçbir hız kısıtlaması yok ve tek tıklama ile aktif edip tek tıklama ile devre dışı bırakabilirsiniz.

Hackerlardan korunmak, anonim gezinti yaparak geride hiçbir iz bırakmamak ve yasaklı tüm sitelere erişmek için en iyi seçeneklerden birisi de Touch VPN eklentisidir. Hiçbir bant genişliği sınırı veya hız sınırı yok. Deneme sürümü yok her zaman sınırsız ve kayıt olmanıza gerek yok.

Hemen indir: Touch VPN

touch-vpn

Hola VPN

Tamamen ücretsiz, reklamsız ve kayıt yok.

Evde, iş yerinde yada okulda engellenen bütün web sitelerine Hola ile rahatlıkla giriş yapın. Tamamen ücretsiz olan bu eklenti çok hızlı ve sınırsız bir hizmet sunuyor. Bütün yasaklı sitelere giriş yapın ve bağlantılarınızı şifreleyerek internet sitelerinde gezinin. Hemde arkanızda hiçbir iz bırakmadan.

Hemen indir: Unlimited Free VPN – Hola

unlimited-free-vpn-hola

Browsec VPN

Tamamen ücretsiz, reklamsız ve kayıt yok. 

Browsec VPN eklentisi de tıpkı Betternet gibi tamamen ücretsiz sunuluyor. Bu eklenti engellenen web sitelerine erişimi açar ve trafiğinizi şifreleyere güvenli bağlantılar sağlar. Browsec trafiğinizi şifreler ve güvenli bulut ağı üzerinden yönlendirir.  Böylece kimse sizi tanımlayamaz, sizi takip edemez veya trafiğinizi izleyemez.

Hemen indir: Browsec VPN

browsec-vpn

UltraSurf

Tamamen ücretsiz, reklamsız ve kayıt yok.

Tek tıklamayla bütün engelleri kaldırın. Şuan itibari ile sürecinde olan eklenti oldukça başarılı ve hızlı bağlantılar sunuyor. Ara sıra bağlantı hızında yavaşlamalar olsa da sürekli güncellenerek sorunlar ortadan kaldırılıyor. Kayıt olmadan, reklam görmeden ve sınırlama olmadan tüm engelleri aşabileceğiniz bir eklenti.

Hemen indir: UltraSurf Security, Privacy & Unblock VPN

ultrasurf

Sınırlı, Reklamlı ve Kayıt İsteyen Eklentiler

Aşağıda eklentiler de oldukça popüler eklentilerdir ancak bu eklentilerden kimisi tamamen sınırsız değillerdir ve düşük hızlarda bağlantı sunarlar, reklam gösterir yada kayıt olmanızı ister. Biz tavsiye etmiyoruz ancak dilerseniz bu eklentileri de kullanabilirsiniz.

  1. DotVPN
  2. ZenMate VPN
  3. Hotspot Shield
  4. GOM VPN
  5. TunnelBear
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here