Birden Çok Bilgisayara Uzaktan Masaüstü Erişimi ve Kontrolü – O & O Syspectr İndir

0

Birden fazla bilgisayarınız mı var? Yoksa arkadaşlarınızın bilgisayarlarına uzaktan erişerek onlara yardımcı mı oluyorsunuz? Birden çok bilgisayarın bakımı kolay bir iş değildir ve çok zaman gerektirir. Size, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınızı dünyanın herhangi bir yerinden etkin bir biçimde izlemenizi sağlayan O & O Syspectr adlı programı tanıtacağım. Birden çok bilgisayarı uzaktan yönetmeye imkan tanıyan bu programı, dünyanın herhangi bir yerindeki bilgisayar için her türlü işlemi gerçekleştirmenize olanak tanıyan gerçek zamanlı özellikler sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Syspectr Programı Nasıl Kullanılır

Syspectr, bilgisayarınızı sürekli olarak izleyen ve dikkat gerektiren bir şey olduğunda sizi uyarabilen bir sistem denetçisidir. Bunun dışında, bilgisayarınızda bazı gelişmiş işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu program, tüm bilgisayarları tek bir yerden izlemeyi kolaylaştırdığı için, birden fazla Windows bilgisayarına sahip kullanıcılar için en iyi seçimdir.

Syspectr kullanmaya başlamadan önce ilk adım bir hesap oluşturmanızdır. Syspectr hesabı, bilgisayarlarınıza uzaktan erişebileceğiniz kontrol paneline erişmenizi sağlar. Bir hesap oluşturduktan sonra, Syspectr programını indirmeniz ve izlemek istediğiniz tüm bilgisayarlara kurmanız gerekir. Yükleme sırasında, ilk etapta oluşturduğunuz hesapla giriş yapmanız gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar

Tüm bilgisayarlarınızı hesabınızla ilişkilendirildikten sonra, izlemeye başlamak için web uygulamasına geçebilirsiniz. Syspectr web uygulamasına hem mobilden hem de PC’den erişilebilir.

Birden Fazla Windows Bilgisayarına Uzaktan Erişim

Syspectr, bilgisayarınızın bir bileşenini veya diğer bileşenini izleyen farklı modüllere ayrılmıştır. Bazı modüller varsayılan olarak devre dışıdır ve ayarları kolayca etkinleştirilebilir. Bu modüllerin çoğu aşağıdaki gibidir:

Donanım: Bu modül temel olarak donanım bileşenlerini izlemekten sorumludur. Donanım değişikliklerini takip eder ve bulunan tüm sorunları bildirir. Üstelik bu modül, üretici detayları ve diğer teknik bilgiler gibi donanımla ilgili tüm ayrıntıları görüntülemeye izin verir.

Yazılım: Yüklü programları ve ilgili ayrıntıları görüntülemenizi sağlar. Yazılım modülünü kullanarak programları uzaktan da kaldırabilirsiniz. Bu, bilgisayar bakımında size yardımcı olabilecek en kullanışlı modüllerden biridir.

Windows Güvenlik: Güvenlik modülü, bilgisayarınızın her zaman korunmasını sağlayan izleme özellikleri sağlar. Bu modül, Windows Defender ve Güvenlik Duvarı gibi programlarda sürekli bir kontrol sağlıyor.

Windows Güncelleştirmeleri: Bu modül bilgisayarınızın en son güncelleştirmeleri yüklü olup olmadığını denetler ve buna göre sizi uyarır. Ayrıca, güncellemeleri kontrol panelinden uzaktan indirebilir ve kurabilirsiniz.

Disk Kullanımı: Disk sürücülerini izler ve toplam boyut ve boş alan gibi genel ayrıntıları görüntülemenizi sağlar.

Sürücü İzleme: Hata ve olası arızalar için bilgisayar sürücülerini izler ve bir şeyler ters gittiğinde sizi uyarır.

USB Sürücüler: Bu modül, bağlı USB sürücüleri görüntülemenizi ve yönetmenizi sağlar.

Süreç İzleyici: Bu modül, süreç izlemeyi etkinleştirir. İzlemek istediğiniz işlemlerin adlarını girebilirsiniz. Syspectr böyle bir işlemin durdurulması durumunda sizi uyarır. Alternatif olarak, bir kara liste tutabilirsiniz ve Syspectr, kara listeye alınmış bir işlemi başlatma girişiminiz olduğunda sizi uyaracaktır.

PowerShell Komut Dosyaları: PowerShell komut dosyalarını uzaktan yürütmenizi sağlar. Komut dosyalarını dahili editörde yazabilir veya herhangi bir kaynaktan komut dosyalarını yükleyebilirsiniz. Ayrıca, senaryoları anında çalıştırabilir veya programlayabilirsiniz.

Uzak Konsol: Şüphesiz, en iyi modüllerden biridir. Tarayıcınızdaki bir konsol penceresinden bilgisayarınıza erişmenizi sağlar. Bağlantı SSL üzerinden kurulur ve normalde CMD penceresinde yapacağınız tüm komutlarınızı yürütebilirsiniz.

Uzak Masaüstü: Bilgisayarınızın ekranını uzaktan görmenizi sağlar. Kaliteyi, kare hızını ayarlayabilir ve bazı temel işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Syspectr, harika özellikler ile birlikte gelen, birden fazla bilgisayarı uzaktan izleme programıdır. Syspectr ile birden fazla bilgisayarı yönetebilirsiniz. Progrmın e-posta bildirimleri çok sezgiseldir, tüm hatalar ve uyarılar hakkında sizi bilgilendirir.

Syspectr’ı indirmek için buraya tıklayın.

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here