AMD Sürücüleri İndirme ve Güncelleme

0

AMD sürücü güncelleme sayfasına hoşgeldiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 İçin AMD Sürücüler

Windows 10 PC ve diğer Windows işletim sistemli PC’ler kullanmakta olduğunuz AMD sürücülerin güncelleme linklerini bu sayfada sizinle paylaşacağız ve sürücüleri nasıl güncellemeniz konusunda detaylı bilgiler aktaracağız.

Sadece Windows 10 AMD sürücülerini değil aynı zamanda Windows XP AMD sürücüleri, Windows 7 AMD sürücüleri, Windows 7 AMD sürücüleri ve Windows AMD sürücülerini de nasıl güncelleyeceğinizi aktaracağız.

AMD Hakkında Kısaca

Sponsorlu Bağlantılar

Advanced Micro Devices, Inc (AMD) iş ve tüketici pazarları için bilgisayar işlemcileri ve ilgili teknolojiler geliştiren Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir şirketidir.

Başlangıçta kendi işlemcilerini imal eden firma daha sonraları mikro işlemciler, anakart yonga seti, gömülü işlemciler ve sunucular, iş istasyonları ve kişisel bilgisayarlar için grafik işlemcileri ve gömülü sistemler için uygulamalar da geliştirmeye başladı. Özellikle grfik işlem birimlerinin tedariğini yapan dünyanın en büyük üreticilerinden birisidir.

AMD kendi adıyla ürettiği Sempron, Athlon64, AthlonXp, Athlon, Turion, Turion64 X2, Athlon 64 Fx,Athlon64 X2, Opteron, Phenom X4, Phenom II X4, Duron ve FX işlemcilerinin yanı sıra Radeon, Fire GL grafik çipleri (grafik yongaları) bulunmaktadır.

amd

AMD Sürücü ve Yazılım İndirme

Windows 10 ve diğer işletim sistemli bilgisayarınız için hangi AMD sürücüyü indireceğinizi bilmiyorsanız AMD’nin otomatik sürücü güncelleme aracını indirerek bütün sürücüleri otomatik indirin.

AMD Driver Autodetect İndir

Yada aşağıdaki linke tıklayarak açılan sayfada bilgisayarınızın özelliklerine göre arama yapabilir ve sürücüleri indirebilirsiniz.

AMD Sürücüleri İNDİRME

 

AMD Sürücüleri Alternatif Güncelleme Yöntemi

AMD sürücüleri güncellemenin farklı yöntemleri de bulunuyor. Bilgisayarınızdaki AMD sürücüleri otomatik sürücü güncelleme ve manuel sürücü güncelleme yöntemlerinden birini tercih ederek de güncelleyebilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak AMD sürücüleri elle tek tek nasıl güncelleyeceğinizi öğrenin

Windows 10’da Sürücü Güncelleme

AMD sürüclerinizi otomatik güncellemek için ise alternatif sürücü güncelleme programlarını kullanın. Aşağıdaki otomatik sürücü güncelleme programlarını kullanarak bütün sürücüleri tek bir tıklama ile otomatik bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

  1. IObit Driver Booster
  2. SlimDrivers
  3. DriverPack Solution
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here