Agere Sürücüler İndirme ve Güncelleme

0

Windows 10 İçin Agere Sürücüler

Windows 10 ve diğer windows işletim sistemli bilgisayarlarınız için Agere Sürücülerini indirme sayfasına hoş geldiniz. Windows bilgisayarınızda kullanmakta olduğunuz Agere aygıtlarına ait sürücülerin güncelleme linklerini bu sayfada sizinle paylaşacağız ve sürücüleriniz nasıl güncellemeniz konusunda detaylı bilgiler aktaracağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Sadece Windows 10 Agere sürücülerini değil aynı zamanda Windows 7 Agere sürücüleri, Windows 8.1 Agere sürücüleri, Windows XP Agere sürücüleri ve Windows Vista Agere sürücüleri ile ilgili detaylı bilgileri aktaracağız.

Bilgisayarınız için Agere sürücüleri hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse; LSI Corporation tarafından geliştirilmekte olan bu sürücüler Avago Technologies  tarafından 2014 yılında satın alınmıştır.

agere-suruculer

Agere Sürücü ve Yazılım İndirme

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 ve diğer işletim sistemli bilgisayarınız için hangi Agere sürücüyü indireceğinizi bilmiyorsanız aşağıdaki linke tıklayın ve bilgisayarınız için sürücüleri aratarak bulun.

Aşağıdaki linke tıklayarak açılan sayfada bilgisayarınızın özelliklerine göre arama yapabilir ve sürücüleri indirebilirsiniz.

Agere Sürücüleri İNDİRME

Agere Sürücüler Nasıl Güncellenir?

Bilgisayarınızdaki Agere sürücülerini nasıl güncelleyeceğiniz bilmiyorsanız otomatik sürücü güncelleme ve manuel sürücü güncelleme işlemlerini nasıl yapacağınızı öğrenin.

Windows 10’da Sürücü Güncelleme

Otomatik olarak sürücü güncellemek için ise sürücü güncelleme programlarını kullanın. Aşağıdaki otomatik sürücü güncelleme programlarını kullanarak bütün sürücüleri tek bir tıklama ile otomatik bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

  1. SlimDrivers
  2. IObit Driver Booster
  3. DriverPack Solution
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here