Acer Sürücüleri İndirme ve Güncelleme

0

Windows 10 Acer Sürücüleri

Windows 10 Acer Sürücüleri sayfasında bilgisayarınızda kullanmakta olduğunuz Acer aygıtlarının sürücü linklerini ve bu sürücüleri nasıl güncelleyeceğiniz konusunda detaylı bilgileri anlatacağız. Sadece Windows 10 değil aynı zamanda Windows 7 sürücüleri, Windows 8.1 sürücüleri, Windows XP sürücüleri, Windows Vista sürücüleri ve diğer sürücüleri bu sayfa üzerinden indirebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle Acer hakkında kısa bilgi verelim;

En büyük bilgisayar üreticilerinden birisi olan Acer, Tayvan’lı bir şirkettir. Bilgisayar ve donanım üretimi yapan Acer’in ürünleri arasında masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, tablet bilgisayar, akıllı telefon, monitör, bilgisayar yan ürünleri ve daha bir çok cihazı üretmektedir.

acer

Acer Sürücü ve Yazılım İndirme

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 bilgisayarınız ve diğer Windows işletim sistemleri için hangi Acer sürücüsünü indireceğiniz bilmiyorsanız aşağıdaki linke tıklayın.

Acer Sürücüler Sayfası

Yukarıdaki linke tıklayarak açılan sayfada cihazınızın seri numarasına göre yada ürün modeline göre arama yaparak sürücünüzü bulabilirsiniz. Dilerseniz de listeden kendi ürününüzü bularak sürücüleri indirebilirsiniz.

Ayrıca teknik destek, online yardım almak, yardım formu doldurmak ve telefonla iletişime geçmek için aşağıdaki linke tıklayın.

Acer Teknik Destek ve İletişim Sayfası

Acer Sürücüler Nasıl Güncellenir?

Bilgisayarınızdaki Acer sürücülerini nasıl güncelleyeceğiniz bilmiyorsanız otomatik sürücü güncelleme ve manuel sürücü güncelleme işlemlerini nasıl yapacağınızı öğrenin.

Windows 10’da Sürücü Güncelleme

Otomatik olarak sürücü güncellemek için ise sürücü güncelleme programlarını kullanın. Aşağıdaki otomatik sürücü güncelleme programlarını kullanarak bütün sürücüleri tek bir tıklama ile otomatik bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

  1. SlimDrivers
  2. IObit Driver Booster
  3. DriverPack Solution
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here