2018 En İyi ve En Ucuz Oyun Klavyeleri

0

Bilgisayar oyunlarının vazgeçilmezlerinden birisi de hiç şüphesiz oyun klavyeleridir. PC oyunları potansiyel olarak pahalı bir hobidir ancak böyle olması gerekmez. Kısıtlı bir bütçe ile her anlamda mükemmel bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu durum klavye için de geçerlidir. Bir oyun klavyesi için servet harcayabilirsiniz, ama buna gerek yok. Sizler için fiyat olarak maksimum 100 dolar sınırı belirledik ve bütçeniz dahilinde alabileceğiniz en iyi ve en ucuz oyun klavyelerini seçtik.

1. Razer Ornata

Razer Ornata, adeta bir canavar. Mekanik bir klavyedir. Bu, Razer’in mekanik ve membran klavye tuşlarını bir araya getiren Mecha-Membranı. Tıklamalar sonucu verilen yanıta gereken süreyi kısaltmak için daha kısa olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu nedenle, tatmin edici bir tıklama ve mükemmel tuş hissi olan bir klavye elde edersiniz. Mekanik bir klavyeden biraz daha sessizdir. Razer’in Chroma aydınlatma sistemini kullanır, sayı tablası ve bilek desteği vardır, böylece bu uzun oturumlarda yorulmazsınız.

Fiyatı: 99,99 dolar.

Razer Ornata satın almak için tıkla.

2. Corsair Strafe

Corsair Strafe’de mavi, kahverengi ve kırmızı Cherry MX tuşları bulunur. Farenizi takmak ve PC’nizde bir bağlantı noktası açmak için sportif USB pass-through bulundurur.

Corsair, FPS ve MOBA kurulumları için dokulu ve konturlu tuş takımlarını ekleyerek bu klavye sahiplerinin farklı dokunuşları beğendiğini düşünüyor.

Fiyatı: 70 dolar.

Corsair Strafe satın almak için tıkla.

3. Cooler Master MasterKeys S

Cooler Master Masterkeys S taş gibi sağlam, son derece taşınabilir ve çıkarılabilir USB kablosuyla daha iyi hale getirildi.

Kazara basıncın ortadan kaldırılmasına yardımcı olmak için daha fazla güç gerektiren “stratejik olarak yerleştirilmiş” yeşil tuşlarla Cherry MX Blue tuşları alırsınız. Ayrıca kutuda anti-gölgelenme ve değiştirilebilir tuş başlıkları demeti bulunmaktadır.

Fiyatı: 67.75 dolar.

Cooler Master MasterKeys S satın almak için tıkla.

4. HyperX Alloy FPS Pro

Kingston’un oyun kolu olan HyperX’in Alloy FPS Pro oyun klavyesi, 80 $ ‘lık bütçenin altında. İnce ve zarif görünüyor. Güçlü bir klavyedir. İnanılmaz derecede kompakttır. Cherry MX Red tuşları sizlere aradığınız hissi verecektir.

HyperX Alloy FPS Pro satın almak için tıkla.

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here