2017’nin En İyi Antivirüs Programları

0

Windows 10 , virüslere ve diğer kötü amaçlı yazılım türlerine karşı mükemmel bir iş çıkaran iki uygulama (Windows Defender ve Windows Güvenlik Duvarı) ile donatılmıştır. Birçok kullanıcı, Savunma ve Güvenlik Duvarının yanında, bilgisayarlarının güvenliğini de üst düzey bir şekilde sağlayan üçüncü taraf bir antivirüs programı istiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

PC güvenliğini üst seviyeye taşımak istiyorsanız, 2017 yılının en iyi antivirüs yazılımlarından oluşan bu listeye göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bitdefender Antivirus Plus 2017

Bitdefender Antivirus Plus, sistem virüslerine ve diğer sinir bozucu zararlı yazılımlara karşı inanılmaz bir koruma sağlar. Etkileyici performans, kullanışlı özellikler, sağlam destek ve üstün bir kullanıcı deneyimi, Bitdefender Antivirus Plus’ı mükemmel bir antivirüs haline getiriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Güçlü koruma özelliği, 500 milyondan fazla Bitdefender kullanıcısı tarafından toplanan verilere dayanıyor. Bilinmeyen tehditleri ortaya çıkarmak ve yeni tehditler keşfetmek için algoritmalar ile verileri ölçüyor.

Bu program aynı zamanda dosyalarınızın kötü amaçlı olarak şifrelenmesine karşı koruma sağlayan anti-fidye yazılımı özelliği, çevrimiçi bankacılığı daha güvenli hale getiren bir web filtreleme özelliği ve bilgisayarınızın her seferinde güvenli bir şekilde önyüklenmesini sağlayan anti-rootkit özelliği içerir.

Güçlü güvenlik ve dakik tehdit koruması ile birlikte virüsten koruma yazılımı arıyorsanız, ancak bir servet harcamak istemiyorsanız, Bitdefender Antivirus Plus 2017’yi inceleyin. Windows 7 Service Pack 1 ve sonrası için kullanılabilir.

Bitdefender Antivirus Plus İndir

Bitdefender Internet Security 2017

Bitdefender’ın Internet Security 2017, Antivirus Plus paketinin daha büyük, daha güçlü sürümüdür. Virüs engelleyici ve diğer sinir bozucu kötü amaçlı yazılımlara karşı korma sağlamanın yanı sıra bilgisayarınızı ve gizliliği tehdit eden bir takım ek özellikler sunar.

PC’nizdeki virüsleri internetle iletişimden uzak tutan iki yönlü bir güvenlik duvarı sunuyor, güvenli bankacılık için tasarlanmış bağımsız bir internet tarayıcısı, bilgisayarınızdaki tüm izleri kaldırabilecek kapsamlı bir sanal dosya öğütücü ve casusuluk üzerine web kamerası koruması sunuyor.

Bu özellikler, Bitdefender’ın kanıtlanmış antivirüs teknolojisi, anti-fidye yazılımı ve anti-phishing özellikleri ve bilgisayarınızın rootkit’lerden güvenli bir şekilde önyüklenmesini sağlayan kurtarma modu bulunuyor.

Bitdefender Internet Security 2017 programı Windows 7 Service Pack 1 ve sonrası ile uyumludur.

Bitdefender Internet Security 2017 İndir

Kaspersky Total Security

Adından da anlaşılacağı gibi, Kaspersky’nin en eksiksiz antivirüs yazılımıdır. Bu araç paketi siz ve PC’niz için kapsamlı bir koruma niteliğindedir. Kaspersky Total Security, uygunsuz içerik ve mesajlardan korumak için çocuklara güvenli bir mod, dahili bir şifre yöneticisi ve dosyalarınızı güvende tutmak için bir çevrimiçi yedekleme sistmi sunuyor.

Kaspersky Total Security, geleneksel virüs taramasından şifre yöneticisine ve yedekleme yazılımına kadar geniş bir yelpazede koruyucu hizmetleri sunuyor.

Bilinmeyen bağlantılara karşı koruma sunan bir güvenlik duvarı, bilgisayarınıza bulaşmadan önce virüsleri yakalamak için anti-malware güvenliği ve kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamaya yardımcı olacak kimlik avı önleme koruması da bulunuyor.

Kaspersky Total Security programı Windows XP ve sonraki sürümleriyle, ayrıca macOS, iOS ve Android ile uyumludur.

Kaspersky Total Security 2017 İndir

Webroot SecureAnywhere AntiVirus

Webroot SecureAnywhere AntiVirus ilginç bir programdır. İmza veritabanı bulutta depolanmaktadır, bu da sabit diskinizde yalnızca 2 MB yer kaplaması ve sürekli güncelleme gerektirmemesi anlamına gelmektedir. Sistem rölantide çalışırken yalnızca yaklaşık 4MB RAM kullanılıyor. Özellikle fazla RAM bulunmayanlar için önemli bir özellik.

Bulut tabanlı Webroot SecureAnywhere AntiVirus nasıl çalışır: yeni dosyalar ve programlar taranır ve imzaları analiz edilerek buluta gönderilir. Bu arada, söz konusu dosya veya program karantinaya alınmış bir durumda tutulur ve bazı işlevleri kullanılamaz durum kalır. Webroot, dosya veya programın kötü niyetli olmamasını belirlediğinde, karantina durumu kaldırılır. İnternet erişiminiz yoksa, bilgisayarınızda daha önce erişmiş olduğunuz programlar ve dosyalar kullanılabilir olmaya devam eder ancak yenileri, internete bağlanana kadar karantina durumunda kalır.

İnternet’e her zaman bağlı biriyseniz ve sabit diskinizdeki ek alan sıkıntısı yaşıyorsanız, Webroot SecureAnywhere AntiVirus’a göz atın. Windows 7 ve sonrası ile uyumludur.

Webroot SecureAnywhere AntiVirus 2017 İndir

Norton Security Standard

Norton çok eksi bir antivirüs yazılımı ve dolayısı ile seveni de çok sevmeyeni de çok. Programın sistem etkileri bir eksi olarak görülebilir ancak malware koruması övgüye değer.

Norton Security, saygın yazılım laboratuarı AV-Test’in yaptığı testlerde en yeni Windows işletim sistemleri için mükemmel koruma skoru elde etti. Norton, bilgisayarınızın yavaşlamasına neden oluyor, ancak Antivirüs yazılımı çalıştıran bilgisayarlar için ortalamadan daha hızlı çalışıyor.

Virüs ve kötü amaçlı yazılımlara karşı gerçek zamanlı koruma ve geniş kapsamlı koruma sunar.

Norton Security Standard 2017 İndir

Avast Pro Antivirus

Avast’ın harika özellikler sunan ücretsiz Free Antivirüs seçeneği bulunuyor. Ancak ücretli seçimleri de bilgisayarlarını üst düzey koruma sağlamak isteyenler için mükemmel seçenekler sunuyor.

Koruma devam ettiği sürece, Avast’ın güvenliği AV-Test tarafından yapılan testlerde mükemmel bir performans sergiledi. Genel korumanın üstünde, ağınızda sorun tespit eden bir Wi-Fi tarayıcısı alırsınız, aşırı durumlarda önyüklenebilir ortamlar oluşturabilirsiniz ve basit bir şifre yöneticisine sahip olabilirsiniz.

  • Ev ağınızdaki virüsleri, kötü amaçlı yazılımları ve daha fazlasını bile tespit eder.
  • Bilinmeyen dosyalar gerçek zamanlı olarak analiz edilmektedir.
  • Maksimum güçle ve rahatsız edilmeden oyun oynayın.
  • Tüm parolalarınızı güvence altına alın.
  • Ziyaret etmekte olduğunuz banka sitesinin gerçek bir site olduğundan emin olun.
  • Güvenli alışveriş yapın.

Avast Pro Antivirus 2017 İndir

Trend Micro Antivirus+

Trend Micro’nun Antivirus + seçeneği, yıllık abonelik bedeli düşük olduğu için ucuz seçimlerden biridir, ancak bu iyi bir antivirüs olmadığı anlamına gelmez. Bağımsız laboratuvar olan AV-Test tarafından yürütülen testlerde, Trend Micro koruma işini mükemmel şekilde gerçekleştirdiği ortaya konuldu.

Trend Micro’nun güvenlik programları, ihtiyaç duyacağınız koruyucu servislerin çoğunu sağlar, taraması hızlıdır ve kötü amaçlı yazılımlara karşı neredeyse mükemmel bir kalkan sağlar.

Çok fazla para harcamak istemeyenler için güçlü bir antivirüs olan Trend Micro Antivirus + en iyi seçenek olabilir.

Trend Micro Antivirus + İndir

McAfee AntiVirus Plus

Norton gibi McAfee uzun zamandır piyasada yer alıyor. McAfee’yi beğenip beğenmediğinize bakılmaksızın, bir yıllık abonelik fiyatı ile Android, macOS ve iOS gibi sınırsız sayıda cihaza koruma sunması onu harika bir seçenek yapıyor.

PC için mükemmel malware koruması, basit bir kullanıcı arabirimi, mükemmel teknik destek ve bir güvenlik duvarıdır.

Kaspersky ve Bitdefender koruma konusunda biraz daha iyi performans gösterebilirken, McAfee’nin bütün cihazlar için koruma sunması herkes için harika bir seçenek olacak.

  • Anti-virüs ve kimlik avı önleme
  • Kötü amaçlı ve casus yazılım önleme
  • Ağ koruması
  • Sınırsız sayıda aygıt koruması
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here